Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015), Erscheinung im Busch, signiert "Ernst Fuchs", Radierung in Farbe, nummeriert . bezeichnet "VIII/XX E. A.", Darstellungsgröße ca. 18,5 x 16,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
23.10.2023 - 10:14
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Ernst Fuchs *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 23.10.2023 - 10:14 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 18.000,- do EUR 30.000,- -
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.400,-