Manfred Weber-Wien
(1969 Villach geb.) 6 Mischtechnik auf Papier, teils monogrammiert, datiert, betitelt, jeweils Passepartoutausschnitt 29 x 39 cm, alle gerahmt, gerahmt beschrieben (6)
23.10.2023 - 10:17
- Vyvolávací cena:
Manfred Weber-Wien
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 23.10.2023 - 10:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |