August Trummer *
(geb. 1946 Grottenhof/Leibnitz Studium bei F. Hartin, A. Osterider und Ed. Walcher) San Gimignano, handsigniert, datiert A. Trummer 86, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 27,5 x 38 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
13.11.2023 - 15:27
- Dosažená cena: **
EUR 190,-
- Vyvolávací cena:
August Trummer *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 13.11.2023 - 15:27 |
Místo konání aukce: | Graz |