R. Helmer, um 1900
Antiquitätenstillleben mit Blumen und Nautilusmuschel, signiert R. Helmer, Öl auf Leinwand, 58 x 80 cm, gerahmt,
06.11.2023 - 10:27
- Vyvolávací cena:
R. Helmer, um 1900
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 06.11.2023 - 10:27 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |