Christian Ludwig Attersee *
(Preßburg 1940 geb.),"Feundin Honolully"m signiert u. datiert "Attersee (19)73, Lithographie in Farbe, Nummer 115 von 140 nummerierten Exemplaren, Darstellungsgröße ca. 64,5 x 44 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
06.11.2023 - 10:14
- Dosažená cena: **
EUR 550,-
- Vyvolávací cena:
Christian Ludwig Attersee *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 06.11.2023 - 10:14 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena: