Manfred Weber-Wien
(1969 Villach geb.) 6 Mischtechnik auf Papier, teils monogrammiert, datiert, betitelt, jeweils Passepartoutausschnitt 29 x 39 cm, alle gerahmt, gerahmt beschrieben (6)
06.11.2023 - 10:18
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Manfred Weber-Wien
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 06.11.2023 - 10:18 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |