John Quincy Adams
(Wien 1874-1933) Junge Dame im Profil, signiert Joh Q. Adams, Öl auf Holz, 70 x 50 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt,
06.11.2023 - 10:28
- Dosažená cena: **
EUR 900,-
- Vyvolávací cena:
John Quincy Adams
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 06.11.2023 - 10:28 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |