Künstler 19. Jhdt.
Portraits eines Ehepaares, Öl auf Blech, je 34 x 25 cm, gerahmt, (2)
06.11.2023 - 10:29
- Vyvolávací cena:
Künstler 19. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 06.11.2023 - 10:29 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |