Franz Hoffelner
(Wien 1875-1936) Wien VII, FAßzieherhaus, betitelt, signiert F. Hoffelner, Aquarell auf Papier, 24 x 17 cm, stockfleckig, gerahmt, Rahmen beschädigt,
06.11.2023 - 10:32
- Vyvolávací cena:
Franz Hoffelner
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 06.11.2023 - 10:32 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 330,- -
Cena:
EUR 170,-