Brillant Ring
Gold/Weißgold 750, Brillant ca. 0,17 ct, RW 58, 23,8 g øg24 Tragespuren
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
23.11.2023 - 10:02
- Vyvolávací cena:
EUR 1.700,-
Brillant Ring
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Vánoční aukce "Náramkové a kapesní hodinky |
Datum: | 23.11.2023 - 10:02 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Položky z jiných aukcí
- Diamant Kreuzanhänger zus. ca.1,60 ct
- Adolf Obermüllner
- Zwei Vasen, Wilhelm Kralik Sohn, Eleonorenhain, Böhmen, um 1900