Brillant Solitär
Weißgold 750, Brillant 0,46 ct (grav.), in Weißgold 585 gefasst RW 55, 2,3 gøg2
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
23.11.2023 - 10:09
- Vyvolávací cena:
Brillant Solitär
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Vánoční aukce "Náramkové a kapesní hodinky |
Datum: | 23.11.2023 - 10:09 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |