Altschliffbrillant Anhänger
Gold ca. 580, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,70 ct, 6,8 g, österr. Amtspunze 1872- 1922, zwei Imitationssteine ersetzt øx
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
23.11.2023 - 11:18
- Vyvolávací cena:
Altschliffbrillant Anhänger
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Vánoční aukce "Náramkové a kapesní hodinky |
Datum: | 23.11.2023 - 11:18 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |