Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.) Ohne Titel, signiert: Korab, datiert: (20)05, Graphitstift auf Papier, Blattgröße ca. 31 x 41 cm, Passepartout
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
21.11.2023 - 15:38
- Dosažená cena: **
EUR 420,-
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Karl Korab *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 21.11.2023 - 15:38 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 3.400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 2.400,- -
Vyvolávací cena: