Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.) Dorfansicht, signiert und datiert "Korab (19)82, Lithographie, Nummer 15 von 99nummerierten Exemplaren, Blattgröße ca. 50 x 65 cm, verglast, gerahmt
20.11.2023 - 10:19
- Dosažená cena: **
EUR 190,-
- Vyvolávací cena:
Karl Korab *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 20.11.2023 - 10:19 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 2.600,- -
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.800,- -
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.600,-