Hans Crepaz *
(Hall i. Tirol 1938 geb.), rückseitig betitelt "Christus V. O. B. Schächern", signiert u. datiert "Hans Crepaz (19)69", Öl auf Sperrholz ca. 15 x 20 cm, gerahmt
20.11.2023 - 10:20
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Hans Crepaz *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 20.11.2023 - 10:20 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |