Künstler spätes 19. Jh.
, voralpenländische Teichlandschaft, Öl auf Holz, ca, 20,5 x 31,5 cm, gerahmt
20.11.2023 - 10:26
- Vyvolávací cena:
Künstler spätes 19. Jh.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 20.11.2023 - 10:26 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |