Kurt Regschek*
Wien 1923-2005 "Schukuko", Aquarell, ca. 63 x 49,5 cm, signiert und datiert: Regschek Kurt, 1975, rückseitig betitelt, Passepartout
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
29.11.2023 - 15:23
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Kurt Regschek*
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 29.11.2023 - 15:23 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |