Valentin Oman *
(St. Stefan/Villach 1935 geb.) "Ohne Titel", signiert Oman, schwer leserlich datiert, Mischtechnik auf Papier, 11,5 x 8 cm, auf Karton kaschiert, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
22.11.2023 - 11:27
- Dosažená cena: **
EUR 170,-
- Vyvolávací cena:
Valentin Oman *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 22.11.2023 - 11:27 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena: