Maler frühes 20. Jhdt.
"Bergbauernhof", Öl auf Karton, revers mit Etikett Hans Horner Linz an der Donau ..., 22 x 26 cm, gerahmt, Karton etwas verzogen, Rahmen mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
22.11.2023 - 11:10
- Vyvolávací cena:
Maler frühes 20. Jhdt.
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 22.11.2023 - 11:10 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |