Heinz Aschenbrenner *
(Klagenfurt 1965 geb.) "Ohne Titel", signiert H Aschenbrenner, datiert 2023, Polaroid, 8,5 x 11 cm, auf Karton fixiert
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
22.11.2023 - 11:29
- Vyvolávací cena:
Heinz Aschenbrenner *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 22.11.2023 - 11:29 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |