Richard Fleissner *
(München 1960 geb.) "Ohne Titel", 8 Lithografien, signiert R. Fleissner, jeweils die Nr. 11/100, je 50,5 x 67 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
22.11.2023 - 11:35
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Richard Fleissner *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 22.11.2023 - 11:35 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |