Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930-2022 Wien) "Schachzyklus", 6 Farblithografien, signiert Kumpf, Steingrößen je 16,5 x 16,5 cm, gerahmt, verglast, 1 Farblithografie davon partiell fleckig, Rahmen mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
22.11.2023 - 11:37
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Gottfried Kumpf *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 22.11.2023 - 11:37 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: