Rudolf Hausner *
(Wien 1914-1995) "Adam und Pegasa", signiert Rudolf Hausner, Farblithografie, die Nr.20/300, Blattformat 60 x 79,5 cm, auf Karton fixiert, gerahmt, verglast, Rahmen partiell mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
22.11.2023 - 11:39
- Vyvolávací cena:
Rudolf Hausner *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 22.11.2023 - 11:39 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena: