Arnulf Rainer *
(Baden bei Wien 1929 geb.) "Ohne Titel", signiert A. Rainer, Radierung, die Nr. 15/100, Plattengröße 43 x 31,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
22.11.2023 - 11:43
- Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-
Arnulf Rainer *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 22.11.2023 - 11:43 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: