Rudolf Hradil *
(Salzburg 1925-2007 Wien) "Ohne Titel", signiert R. Hradil, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 41,5 x 54,5 cm, auf Karton fixiert, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
22.11.2023 - 11:22
- Dosažená cena: **
EUR 1.500,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Rudolf Hradil *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 22.11.2023 - 11:22 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-