Giselbert Hoke *
(Warnsdorf/Böhmen 1927-2015 Klagenfurt) "Brennendes Schloss", signiert Hoke, datiert 65, Öl auf Holz, 66,5 x 100,5 cm, partiell mit Oberflächenmängeln, Trockenschäden
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
22.11.2023 - 11:14
- Vyvolávací cena:
EUR 9.500,-
Giselbert Hoke *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 22.11.2023 - 11:14 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: