Karl Schüssler*
(Wolfsberg 1941-2010) "Figur stehend" 6 Platten, Keramik, glasiert, signiert K. Schüssler, datiert Dez. 71, 60 x 40 cm, Holzrahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
22.11.2023 - 11:54
- Vyvolávací cena:
Karl Schüssler*
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 22.11.2023 - 11:54 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |