Arnold Clementschitsch *
(Villach 1887-1970) "Landschaft mit Kürbisfeld", um 1929, Öl auf Leinwand, 71 x 60 cm, gerahmt Provenienz: Arnold Clementschitsch, Volksschauspieler Georg Bucher, danach Privatsammlung Kärnten
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
22.11.2023 - 11:18
- Vyvolávací cena:
EUR 10.000,-
Arnold Clementschitsch *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 22.11.2023 - 11:18 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 3.500,-
Položky z jiných aukcí
- Südseekulturperlen Ohrstecker Tahiti
- Leo Scheu *
- Zwei Wandleuchten / Wandappliquen Mod. 'Elongated Lamp' / 'Langlyslampen', Entwurf Poul Henningsen
- Josef Burgaritzky