Omega Collier
Gold 585, Länge 46 cm, 19,5 g øG20
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
gerhard.haselwander@dorotheum.at
27.11.2023 - 15:12
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Omega Collier
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 27.11.2023 - 15:12 |
Místo konání aukce: | Graz |
Položky z jiných aukcí
- Altschliffbrillant Ring zus. ca. 0,50 ct
- Wolfgang Hutter *
- Frederick Morgan