5 Hinterglasbilder, um 1900,
Heiliger Sebastian/Markus/ Barbara, usw., unsigniert, Bildausschnitte 9,5 x 7 - 16,5 x 14 cm, gerahmt, Altersspuren, Rahmen abgerieben
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
27.11.2023 - 15:32
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
5 Hinterglasbilder, um 1900,
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 27.11.2023 - 15:32 |
Místo konání aukce: | Graz |