Salonsitzbank
, Donaumonarchie um 1860, Eschenholzausführung mit filigranen, linearen Marketerien u. erneuerter Tapezierung, ca. 99 x 175 x 78 cm, Alters- u. Gebrauchsspuren
04.12.2023 - 10:50
- Vyvolávací cena:
Salonsitzbank
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 04.12.2023 - 10:50 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Položky z jiných aukcí
- Altschliffdiamant Damenring zus. ca. 2,30 ct
- Silbertäschen um 1900
- Wolfgang Hollegha *