Künstler 19. Jhdt.
Herrenportrait, Öl auf Leinwand, 74 x 60 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt,
04.12.2023 - 10:30
- Vyvolávací cena:
Künstler 19. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 04.12.2023 - 10:30 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |