Othmar Ruzicka *
(Wien 1877-1962), "Kukuruzreblerin", signiert u. datiert "Othmar Ruzicka 1930, Öl auf Leinwand ca. 69 x 55,5 cm, gerahmt
04.12.2023 - 10:18
- Dosažená cena: **
EUR 1.200,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Othmar Ruzicka *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 04.12.2023 - 10:18 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |