Rudolf Ullik *
(Österreich 1900-1996),"Kellergasse", rückseitg signaturstempel "R. Ullik", öl auf Leinwand, ca. 30,5 x 41 cm, gerahmt
04.12.2023 - 10:19
- Vyvolávací cena:
Rudolf Ullik *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 04.12.2023 - 10:19 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 110,- -
Vyvolávací cena:
EUR 95,-