Rudolf Ullik *
(Österreich 1900-1996), ohne Titel, rückseitg signaturstempel "R. Ullik", öl auf Leinwand, ca. 30 x 42,5 cm, gerahmt
04.12.2023 - 10:21
- Vyvolávací cena:
Rudolf Ullik *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 04.12.2023 - 10:21 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |