3 Portableradios von Radione
1) R25T, Abstimmknopf defekt, 2) R12B, Traggriff beschädigt,3) R9, alle ungeprüft, deutliche Gebrauchsspuren
Expert: Erwin Macho
Erwin Macho
+43-1-604 13 71-18
experten-favoriten@dorotheum.at
04.12.2023 - 11:20
- Dosažená cena: **
EUR 95,-
- Vyvolávací cena:
EUR 95,-
3 Portableradios von Radione
Expert: Erwin Macho
Erwin Macho
+43-1-604 13 71-18
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 04.12.2023 - 11:20 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |