Brillant Korallen Schmuckset
Gold 585, Brillanten zus. ca. 0,15 ct, Korallen Durchmesser ca. 10,5 mm, best. aus: 1 Ring RW 51, 2 Ohrhänger, Geasmt 9,1 g øG6
Expert: Sandra Kiss
Sandra Kiss
+43 732-77 31 32
sandra.kiss@dorotheum.at
12.12.2023 - 15:35
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Brillant Korallen Schmuckset
Expert: Sandra Kiss
Sandra Kiss
+43 732-77 31 32
sandra.kiss@dorotheum.at
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 12.12.2023 - 15:35 |
Místo konání aukce: | Linz |