Richard Damberger *
(Salzburg 1932-1990) Ohne Titel, unsigniert, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 18,5 x 13,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, stockfleckig
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
11.12.2023 - 15:22
- Vyvolávací cena:
Richard Damberger *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 11.12.2023 - 15:22 |
Místo konání aukce: | Graz |