Dalpra, Mario Australia
Mischtechnik, 50x70cm, 1989, schwarz gerahmt 50x70cm, rückseitig signiert und datiert 1989
18.12.2023 - 17:02
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Dalpra, Mario Australia
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Charitativní aukce umění ve prospěch společnosti Azyl v nouzi |
Datum: | 18.12.2023 - 17:02 |
Prohlídka: | 08.12. - 09.12.2023 |