Leikauf, Andreas "No-Names"
Acryl, Molino,60x50cm, 2018, rückseitig signiert und datiert 2018
18.12.2023 - 17:09
- Dosažená cena: **
EUR 1.800,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-
Leikauf, Andreas "No-Names"
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Charitativní aukce umění ve prospěch společnosti Azyl v nouzi |
Datum: | 18.12.2023 - 17:09 |
Prohlídka: | 08.12. - 09.12.2023 |