Čís. položky 53

Prinz,Otto Grablandschaft

Farbradierung auf Papier, 40 x 30 cm, 1976, schwarz gerahmt 40 x 30 cm, Sammlung Essl Inv. Nr. 4 690, vorne signiert und datiert 1976

18.12.2023 - 17:08

Vyvolávací cena:

Prinz,Otto Grablandschaft

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Charitativní aukce umění ve prospěch společnosti Azyl v nouzi
Typ aukce: Online aukce
Datum: 18.12.2023 - 17:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.12. - 09.12.2023