Rainer, Arnulf Serie Victor Hugo
Mischtechnik auf Laserdruck,ca. 42x29,5 cm, 1998, schwarz gerahmt 50x40 cm, vorne signiert
18.12.2023 - 17:13
- Dosažená cena: **
EUR 15.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 3.800,-
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Charitativní aukce umění ve prospěch společnosti Azyl v nouzi |
Datum: | 18.12.2023 - 17:13 |
Prohlídka: | 08.12. - 09.12.2023 |