Erwin Kettemann *
(München 1897-1971 Tegernsee) Winterlandschaft, signiert E. Kettemann Mchn, Öl auf Karton,72 x 93 cm, gerahmt (Rahmen beschädigt), (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
19.12.2023 - 10:50
- Dosažená cena: **
EUR 1.400,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-
Erwin Kettemann *
Aukce: | Fotografie - Vánoční aukce |
Datum: | 19.12.2023 - 10:50 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.400,- -
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.000,-