Marcel Johann Zadorecki
(Wien aktiv 1878-1939) Porträt einer Dame mit Korallenschmuck, signiert M. Zadorecki Wien, Öl auf Leinwand, 78 x 61 cm, oval gerahmt, (AMR)
Expert: Ana Mayagoitia, MA
Ana Mayagoitia, MA
+43-1-515 60-583
ana.mayagoitia@dorotheum.at
25.01.2024 - 15:01
- Cena:
EUR 1.380,-
Marcel Johann Zadorecki
Expert: Ana Mayagoitia, MA
Ana Mayagoitia, MA
+43-1-515 60-583
ana.mayagoitia@dorotheum.at
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitBilder | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 25.01.2024 - 15:01 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-