Alfred Hrdlicka *
(Wien 1928-2009) Blatt 7 aus dem Zyklus Rake's Progress, 1971 unbezeichnet, Kaltnadelradierung, Ätzung, Roulette auf Velin, wohl Probedruck, Plattengröße ca. 32,5x 48,5 cm, Bildausschnitt ca. 33,5x 49,5 cm, Textilpassepartout, gerahmt (Lewin 422)
Expert: Anton Wilhelm
Anton Wilhelm
+43-662-871671-48
28.12.2023 - 15:18
- Vyvolávací cena:
Alfred Hrdlicka *
Expert: Anton Wilhelm
Anton Wilhelm
+43-662-871671-48
Aukce: | Obrázky a grafika ze všech období |
Datum: | 28.12.2023 - 15:18 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: