Provinziell-rustikaler Armsessel
, spätes 18. Jh., massive Eichenholzausführung in Kastenform u. StollenRahmenkonstruktion, Alters- u. Gebrauchsspuren, schöne Patina
18.12.2023 - 10:40
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 18.12.2023 - 10:40 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |