Erwin Kettemann *
(München 1897-1971 Tegernsee),"Winterabend bei Ehrwald mit Wetterstein", signiert "E. Ketterman Mchn", Öl auf Leinwand, ca. 80,5 x 100 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt
18.12.2023 - 10:13
- Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-
Erwin Kettemann *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 18.12.2023 - 10:13 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.400,- -
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.000,-