Heinrich Krause *
(Rodaun bei Wien 1885-1983 Wien) Rosen in Vase, signiert Krause, Öl auf Leinwand, 47 x 39 cm, gerahmt,
18.12.2023 - 10:30
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Heinrich Krause *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 18.12.2023 - 10:30 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Položky z jiných aukcí
- Poststück - Liechtenstein Zeppelin 1931 Zeppelinbrief mit 1Fr+2Fr Sonderstempel VADUZ,
- Domenico Quaglio
- Tasse, Kaiserliche Porzellanmanufaktur, Wien 1824,