Franz Xaver Reinhold
, (Wien 1816-1893), rückseitig betitelt "Stll der Fuhrleute", signiert "Reinhold", Öl auf Karton, ca. 14 x 20 cm, gerahmt
18.12.2023 - 10:30
- Vyvolávací cena:
Franz Xaver Reinhold
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 18.12.2023 - 10:30 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |