Junge, tanzendes Trachtenpärchen
, um 1900/20, 2 qualitävolle Bronzegüsse, Höhen je 13,5 cm, Altersspuren, schöne Patina
18.12.2023 - 10:07
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 18.12.2023 - 10:07 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |